Співробітники СБУ затримали Луценка біля його будинку

Співробітники СБУ затримали Луценка біля його будинкуСпівробітники спецпідрозділу Служби безпеки України Альфа сьогодні близько 13.00 затримали екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це повідомила прес-секретар Луценка Інна Кисіль.

“Сьогодні близько 13.00 Юрій Луценко вийшов гуляти зі своєю собакою з будинку на вулиці Старонаводницькій, де він проживає. Під час прогулянки його затримали 11 бійців Альфи і, нічого не повідомляючи, посадили в мікроавтобус і повезли в невідомому напрямку”, – сказала Кисіль, відзначивши, що також під час затримання були присутні представники Генеральної прокуратури України.

При цьому Кисіль зазначила, що за Луценком велося спостереження.
У той же час, як повідомив один з родичів Луценко, “він вийшов з собакою і ледь завернув за ріг будинку, де немає відеокамер зовнішнього спостереження, як з таксі вискочили кілька чоловіків, які потім посадили Луценко в автомобіль і повезли в невідомому напрямку”.

За словами співрозмовника агентства, єдине, що екс-міністр встиг зробити, це передати своєму родичу мобільний телефон і собаку.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня