Народна самооборона повідомила про подробиці затримання Луценка

Народна самооборона повідомила про подробиці затримання ЛуценкаПредставник прокуратури, який був присутній при затриманні, сказав, що затримали Луценка у зв`язку з інкримінованими йому статтями, повідомили в прес-службі Народної самооборони.

З відеокамер, встановлених на будинку, вдалося дізнатися, що стеження за Луценком велося з самого ранку з машини таксі, яку було припарковано біля під`їзду. Троє альфівців з неї вискочили, коли затримували Луценко. Таксі відразу від’їхало.

Наразі місце перебування Юрія Луценка невідомо.

Співробітники спецпідрозділу Служби безпеки України Альфа сьогодні близько 13.00 затримали екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

“Сьогодні близько 13.00 Юрій Луценко вийшов гуляти зі своєю собакою з будинку на вулиці Старонаводницькій, де він проживає. Під час прогулянки його затримали 11 бійців Альфи і, нічого не повідомляючи, посадили в мікроавтобус і повезли в невідомому напрямку”, – сказала Кисіль, відзначивши, що також під час затримання були присутні представники Генеральної прокуратури України.

При цьому Кисіль зазначила, що за Луценком велося спостереження.
У той же час, як повідомив один з родичів Луценко, “він вийшов з собакою і ледь завернув за ріг будинку, де немає відеокамер зовнішнього спостереження, як з таксі вискочили кілька чоловіків, які потім посадили Луценко в автомобіль і повезли в невідомому напрямку”.

За словами співрозмовника агентства, єдине, що екс-міністр встиг зробити, це передати своєму родичу мобільний телефон і собаку.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня