У ГПУ не пояснюють причину затримання Луценка

У ГПУ не пояснюють причину затримання ЛуценкаУ Генеральній прокуратурі України не пояснюють, з якої причини сьогодні затримано екс-міністр внутрішніх справ України, лідер партії Народна самооборона Юрій Луценко.

Перший заступник генерального прокурора України Ринат Кузьмін на відповідне питання відповів: “А за цим звертайтеся до прес-служби Генпрокуратури”.

У свою чергу керівник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко зазначив, що він з цього приводу розмовляв з Кузьміним, тому інформація про сьогоднішні події щодо Луценка буде поширена завтра.

Нагадаємо, що Луценко затриманий за дорученням слідчого Генеральної прокуратури.

Екс-міністр перебуває в слідчому ізоляторі Служби безпеки України.

Співробітники спецпідрозділу Служби безпеки України Альфа сьогодні близько 13.00 затримали екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

“Сьогодні близько 13.00 Юрій Луценко вийшов гуляти зі своєю собакою з будинку на вулиці Старонаводницькій, де він проживає. Під час прогулянки його затримали 11 бійців Альфи і, нічого не повідомляючи, посадили в мікроавтобус і повезли в невідомому напрямку”, – повідомила прес-секретар Луценка Інна Кісіль, відзначивши, що також під час затримання були присутні представники Генеральної прокуратури України.

  

ГПУ завершила слідство у справі Луценка та його водія

У той же час, як повідомив один з родичів Луценка, “він вийшов з собакою і ледь завернув за ріг будинку, де немає відеокамер зовнішнього спостереження, як з таксі вискочили кілька чоловіків, які потім посадили Луценка в автомобіль і повезли в невідомому напрямку”.
 
  

ГПУ не виключає арешту Луценка

 
За словами співрозмовника агентства, єдине, що екс-міністр встиг зробити, це передати своєму родичу мобільний телефон і собаку.

За матеріалами: УНИАН

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня