До Луценка в СІЗО виїхав адвокат

До Луценка в СІЗО виїхав адвокатАдвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ігор Фомін близько півтори години тому попрямував у СІЗО СБУ.

Про це Обкому повідомили в прес-службі Народної Самооборони.

Адвокат має намір передати Луценку теплий светр, тапочки, зубну щітку та інші предмети першої необхідності.

Разом з адвокатом в СІЗО відправився син Юрія Луценка Олександр.

  

Співробітники СБУ затримали Луценка

Нагадаємо, що Луценко затриманий за дорученням слідчого Генеральної прокуратури.

Екс-міністр перебуває в слідчому ізоляторі Служби безпеки України.

Співробітники спецпідрозділу Служби безпеки України Альфа сьогодні близько 13.00 затримали екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

“Сьогодні близько 13.00 Юрій Луценко вийшов гуляти зі своєю собакою з будинку на вулиці Старонаводницькій, де він проживає. Під час прогулянки його затримали 11 бійців Альфи і, нічого не повідомляючи, посадили в мікроавтобус і повезли в невідомому напрямку”, – повідомила прес-секретар Луценка Інна Кісіль, відзначивши, що також під час затримання були присутні представники Генеральної прокуратури України.

  

ГПУ завершила слідство у справі Луцeнка та його водія

У той же час, як повідомив один з родичів Луценка, “він вийшов з собакою і ледь завернув за ріг будинку, де немає відеокамер зовнішнього спостереження, як з таксі вискочили кілька чоловіків, які потім посадили Луценко в автомобіль і повезли в невідомому напрямку”.

ГПУ не виключає арешту Луцeнка

 За словами співрозмовника агентства, єдине, що екс-міністр встиг зробити, це передати своєму родичу мобільний телефон і собаку.

За матеріалами: Обком

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня