Сайт Народної Самооборони опублікував заяву Луценка з приводу його затримання

Сайт Народної Самооборони опублікував заяву Луценка з приводу його затриманняПрес-служба Народної Самооборони опублікувала на сайті партії заяву Юрія Луценка з приводу його затримання.

“Вітаю Віктора Андрійовича Ющенка з тим, що на шостий рік розслідування справи щодо його отруєння у справі нарешті з`явився затриманий. Думаю, що в нинішній політичній ситуації абсолютно логічним є той факт, що ним виявився колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко”, – зазначив політик.


Луценко: Вітаю Віктора Андрійовича Ющенка з тим, що на шостий рік розслідування справи щодо його отруєння у справі нарешті з`явився затриманий.

“Тим більше, не повинен дивувати той факт, що при категоричній відмові приходити за повістками в прокуратуру самого потерпілого Ющенко, а також ряду свідків, включаючи і Януковича, слідство ГПУ, використовуючи 11 бійців спецназу СБУ, доставило в слідчий ізолятор саме Луценка,” – вважає він.

Співробітники СБУ затримали Луценка

“Характерною деталлю, яка свідчить про повноту абсурду, є обгрунтування мого затримання – я нібито можу продовжувати здійснювати інкриміновані мені посадові злочини (і це при тому, що я вже рік не займаю посаду міністра), а також створювати небезпеку для суспільства”, – сказано в тексті заяви.

Луценко: Характерною деталлю, яка свідчить про повноту абсурду, є обгрунтування мого затримання – я нібито можу продовжувати здійснювати інкриміновані мені посадові злочини (і це при тому, що я вже рік не займаю посаду міністра), а також створювати небезпеку для суспільства.

“Для мене очевидним є політичний характер цього та інших репресивних справ проти опонентів нинішньої влади. Сьогоднішнє моє затримання стало черговим доказом політики залякування суспільства і терору проти опозиції в Україну!”, – Підсумував він.

Нагадаємо, що Луценко затриманий за дорученням слідчого Генеральної прокуратури.

Екс-міністр перебуває в слідчому ізоляторі Служби безпеки України.

Співробітники спецпідрозділу Служби безпеки України Альфа сьогодні близько 13:00 затримали екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

“Сьогодні близько 13:00 Юрій Луценко вийшов гуляти зі своєю собакою з будинку на вулиці Старонаводницькій, де він проживає. Під час прогулянки його затримали 11 бійців Альфи і, нічого не повідомляючи, посадили в мікроавтобус і повезли в невідомому напрямку”, – повідомила прес -секретар Луценка Інна Кисіль, відзначивши, що також під час затримання були присутні представники Генеральної прокуратури України.

  

ГПУ завершила слідство у справі Луцeнка та його водія

У той же час, як повідомив один з родичів Луценка, “він вийшов з собакою і ледь завернув за ріг будинку, де немає відеокамер зовнішнього спостереження, як з таксі вискочили кілька чоловіків, які потім посадили Луценка в автомобіль і повезли в невідомому напрямку”.

ГПУ не виключає арешту Луцeнка

За словами співрозмовника агентства, єдине, що екс-міністр встиг зробити, це передати своєму родичу мобільний телефон і собаку.

За матеріалами: Корреспондент.net

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня