У Нашій Україні вимагають звільнити Луценка

У Нашій Україні вимагають звільнити ЛуценкаПолітична партія Наша Україна вимагає звільнення екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка з-під варти.

Про це йдеться в заяві партії.

Наша Україна стверджує, що мотиви раптового затримання Луценка є сутополітичними.

І зайвим доказом цього, на думку партії, є відсутність будь-якої офіційноїінформації від Генеральної прокуратури та правоохоронних органів.

“Кидаючи за грати публічну людину і не даючи жодних зрозумілихпояснень, влада демонструє лише одне – те, що вона почала зачистку політичногопростору від опозиційних сил і політиків і взяла курс на поліцейськумонополію”, – наголошується в заяві.

“Ми звертаємося до правоохоронних органів з категоричною вимогоюпояснити, яку загрозу для суспільства становить Луценко, і надати вичерпну ізрозумілу відповідь щодо правових підстав його затримання”, – підкреслюютьв Нашій Україні.

Партія вимагає звільнення Луценка з-під варти і переведення  розгляду всіх питань у прозоре, правове русло.

“Відсутність вичерпної і повноцінної відповіді від влади будевказувати на їх неприхований намір залякати і деморалізувати суспільство,відобразити бажання громадян активно захищати свої права і здійснити розправунад опозиційними політиками”, – заявляють в Нашій Україні.

Партія закликає всі демократичні партії і правозахисні організації”стати на захист наших загальних прав і разом виступити проти розгортанняполітичних репресій в Україні”.

Нагадаємо, Луценка затримали в неділю приблизно о 13 годині підрозділом СБУАльфа біля його будинку, коли він вийшов на прогулянку з собакою.

Наразі відомо, що екс-міністра утримують у слідчому ізоляторі СБУ,розташованому в Аскольдовому провулку в Києві. Зокрема, Луценка звинувачують узаволодінні, за попередньою змовою зі своїм водієм Леонідом Приступлюком,шляхом зловживання службовим становищем, державними коштами на суму понад 238тисяч гривень і у перевищенні службових повноважень, в результаті чого державізавдано матеріальних збитків на суму понад 130 тисяч гривень.

Раніше Луценко заявив, що його намагаються “прив`язати” до справипро отруєння екс-президента України Віктора Ющенка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня