СБУ затримало Луценка. Його підозрюють у отруєнні Ющенка?

Сьогодні, у неділю, о 12.55 був затриманий колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.
Про це повідомила прес-служба партії “Народна самооборона”.

Затримання сталося біля будинку, де проживає Луценко із сім’єю, на вулиці Старонаводницькій в Печерському районі Києва.

Луценко вийшов на вулицю із собакою, зайшов за ріг будинку, де саме немає камер спостереження. І саме там 11 бійців СБУ у масках, за попередніми даними – бійці “Альфа”, схопили його і посадили в мікроавтобус і відвезли в невідомому напрямку.

Представник прокуратури, який був присутній при затриманні, сказав, що затримали Луценка у зв’язку з інкримінованими йому статями.

З відеокамер, які встановлені на будинку, вдалося дізнатися, що стеження за Луценком велося з самого ранку із машини таксі, припаркованої біля під’їзду. Троє “альфівців” з неї вискочили, коли затримували Луценка. Таксі відразу від’їхало.

Старший син Юрія Луценка – Олександр – встиг лише забрати собаку і мобільний телефон.

На разі вдалося дізнатися, що Луценко знаходиться в слідчому ізоляторі СБУ.
Між тим, Юрій Луценко через адвоката зробив заяву з приводу свого затримання:

«Вітаю Віктора Андрійовича Ющенка з тим, що на шостий рік розслідування справи по його отруєнню в справі нарешті з`явився затриманий.

Думаю, що в нинішній політичній ситуації абсолютно логічним є той факт, що ним виявився колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Тим більше, не повинен дивувати той факт, що при категоричній відмові приходити по повістках в прокуратуру самого потерпілого Ющенка, а також ряду свідків, включаючи і Януковича, слідство ГПУ, використовуючи 11 бійців спецназу СБУ, доставило в слідчий ізолятор саме Луценка.

Характерною деталлю, яка свідчить про повноту абсурду, є обгрунтування мого затримання – я нібито можу продовжувати скоювати інкриміновані мені посадові злочини (і це при тому, що я вже рік не обіймаю посаду міністра), а також створювати небезпеку для суспільства!

Для мене очевидним є політичний характер цього і інших репресивних справ проти опонентів нинішньої влади.

Сьогоднішнє моє затримання стало черговим доказом політики залякування суспільства і терору проти опозиції в Україні!»

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня