Ар`єв: Луценка затримали за підписання доручення у справі про отруєння Ющенка

Ар`єв: Луценка затримали за підписання доручення у справі про отруєння ЮщенкаСоратник затриманого Юрія Луценка, депутат-нашоукраїнець Володимир Ар`єв повідомив, що екс-міністра внутрішніх справ звинувачують у зловживанні службовим становищем. Про це він сказав в інтерв`ю Радіо Свобода.

“Порушили кримінальну справу за те, що в 2009 році міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підписує документ про продовження оперативно-розшукових заходів у справі про отруєння Ющенка, яке на той момент вела Генпрокуратура. Ну, знаєте, це нагадує слова Лаврентія Берії про те, що була б людина, а справа знайдеться”, – зазначив Володимир Ар`єв.

У свою чергу член парламентського комітету з питань правосуддя депутат-регіонал Вадим Колесніченко назвав заяви про репресії безпідставними.

“А хто такий Луценко. Лідер опозиції, якась впливова людина? У нього рейтинг нуль цілих, двадцять сім мільйонних відсотка. Кому він заважає у владі? Що він є, що його немає. Тому розповідати про політичні репресії – це надувати мильну бульбашку”, – сказав Колесніченко.

Нагадаємо, Луценка затримали в неділю приблизно о 13 годині підрозділом СБУ Альфа біля його будинку, коли він вийшов на прогулянку з собакою.

Наразі відомо, що екс-міністра утримують у слідчому ізоляторі СБУ, розташованому в Аскольдовому провулку в Києві. Зокрема, Луценка звинувачують у заволодінні, за попередньою змовою зі своїм водієм Леонідом Приступлюком, шляхом зловживання службовим становищем, державними коштами на суму понад 238 тисяч гривень і у перевищенні службових повноважень, в результаті чого державі завдано матеріальних збитків на суму понад 130 тисяч гривень.

Крім того, 18 грудня Луценко заявив, що його намагаються “прив`язати” до справи про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка.


 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня