Нардепи просять відпустити Луценка на поруки

Нардепи просять відпустити Луценка на порукиГрупа народних депутатів, членів фракції НУ-НС, просять суд звільнити з-під варти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка під їх відповідальність.

Про це повідомив один з народних депутатів.

За його словами, під час судового засідання прокурор аргументував необхідність змінити Луценкові підписку про невиїзд на арешт через те, що він не “бажає знайомитися з матеріалами його кримінальної справи, роблячи це повільно”.

Крім того, представник прокуратури сказав, що екс-міністр двома своїми останніми інтерв`ю, які він дав агенції УНІАН і тижневику Дзеркало тижня, спаплюжив слідчі органи.

У своєму виступі на засіданні суду Луценко вкотре наголосив, що слідчі самі на давали йому можливості в повному обсязі ознайомитися з матеріалами справи, не надаючи йому всі 23 томи.

Також Луценко зазначив, що він сьогодні за викликом прокуратури повинен був знайомитися з матеріалами справи.

Нагадаємо, сьогодні, 27 грудня, почалося судове засідання у справі проти Юрія Луценка.

Луценка затримали в неділю приблизно о 13 годині підрозділом СБУ Альфа біля його будинку, коли він вийшов на прогулянку з собакою.

Зокрема, Луценка звинувачують у заволодінні, за попередньою змовою зі своїм водієм Леонідом Приступлюком, шляхом зловживання службовим становищем, державними коштами на суму понад 238 тисяч гривень і у перевищенні службових повноважень, в результаті чого державі завдано матеріальних збитків на суму понад 130 тисяч гривень.

Крім того, 18 грудня Луценко заявив, що його намагаються “прив`язати” до справи про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня