Москаль: Була домовленість із однією з країн про надання Луценкові політпритулку

Москаль: Була домовленість із однією з країн про надання Луценкові політпритулкуНародний депутат, соратник Юрія Луценка Геннадій Москаль здивований, чому екс-міністр не поїхав за кордон. В інтерв`ю Газете по-киевски він повідомив, що була домовленість з однією з країн про надання лідеру Народної Самооборони політичного притулку.

“Чого було сидіти в Україні? Вже було все домовлено, яка країна дає йому статус політичного біженця. До виборів у парламент пересидів б, по телемостах виступав би і повернувся. Не послухав. Прокуратура дала такий подарунок – не взяли під варту, дали знак – ти, мовляв, або рви кігті, або тебе упакуємо, ні – залишився”, – заявив Москаль.

При цьому він висловив думку, що Генеральна прокуратура порушить проти Луценка нові кримінальні справи.

Чого було сидіти в Україні? Вже було все домовлено, яка країна дає йому статус політичного біженця

“Думаю, що двома кримінальними справами проти Луценка прокуратура не обмежиться. Тепер його будуть тримати під арештом – дадуть в камері справу щодо водія, мовляв, сиди, читай”, – заявив Москаль.

Водночас, він згадав випадок із затриманням ще одного міністра Кабміну Тимошенко – Богдана Данилишина.

“Ще один приклад дурості – Богдан Данилишин. Ну, сховали тебе в Німеччині, чого ти поперся до Чехії? З Німеччини ніколи б не видали. Третій приклад – екс-міністр природи Георгій Філіпчук, теж саме йому говорили – їдь. Ні. Хотів тут 60-річчя відзначити, ось і отримав”, – сказав Москаль Газеті по-київськи.

Нагадаємо, сьогодні, 27 грудня, почалося судове засідання у справі проти Юрія Луценка.

Виступаючи в суді, Луценко звинуватив ГПУ у брехні. Він заявив, що за час відвідин прокуратури він прочитав всі надані йому матеріали справи, який налічують два томи.

Луценка затримали в неділю приблизно о 13 годині підрозділом СБУ Альфа біля його будинку, коли він вийшов на прогулянку з собакою.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня