Суд заарештував Луценка на два місяці

Суд заарештував Луценка на два місяціСьогодні, 27 грудня, Печерський районний суд Києва виніс рішення про взяття під варту екс-міністра внутрішніх справ України, лідера Народної Самооборони Юрія Луценка.

Таке рішення суд виніс, розглянувши клопотання Генеральної прокуратури України про зміну Ю. Луценкові запобіжного заходу з підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Юрія Луценка вивели із зали суду під охороною.

Рішення суду може бути оскаржено в Апеляційному суді протягом двох діб.

Нагадаємо, Юрія Луценка затримали біля його будинку в неділю, 26 грудня, бійці підрозділу СБУ Альфа.

Сьогодні, 27 грудня, почалося судове засідання у справі проти Юрія Луценка.

У ГПУ заявили, що Луценка затримано через його небажання знайомитися з матеріалами досудового слідства у справі про зловживання службовим становищем.

Виступаючи в суді, Луценко звинуватив ГПУ в брехні. Він заявив, що за час відвідин прокуратури він прочитав всі надані йому матеріали справи, що налічують два томи.

Раніше Генпрокуратура завершила досудове слідство за обвинуваченням Ю. Луценка та його водія Леоніда Приступлюка в розтраті бюджетних коштів. Екс-міністру висунуто звинувачення за ч.5 ст.191 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) та ч.3 ст.365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Генпрокуратура інкримінує Ю. Луценкові привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Йдеться про нарахування зайвих 40 тис грн пенсії водієві екс-міністра. Ю. Луценко перебуває на підписці про невиїзд.

 

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня