Поки беркутівці відтісняли пікетників від машин СБУ, Луценка відвезли із суду в автозаку

Поки беркутівці відтісняли пікетників від машин СБУ, Луценка відвезли із суду в автозакуСпівробітники спецпідрозділу МВС Беркут були змушені звільнити від прихильників політичної партії Народна самооборона дорогу для проїзду трьох мікроавтобусів СБУ, в одному з яких із суду везли екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка після того, як йому було обрано запобіжний захід у вигляді арешту.

Спочатку журналісти і прихильники чекали, що Луценка виведуть через центральний вхід суду, оскільки біля нього стояв один з мікроавтобусів.

Проте конвой у супроводі бійців спецпідрозділу СБУ Альфа вивіз Луценка в автозаку з внутрішнього подвір`я суду.

Зважаючи на це, прихильники Народної самооборони намагалися не дати можливості мікроавтобусам СБУ від`їхати від будівлі суду.

Щоб усунути перешкоду, бійцям спецпідрозділу Беркут була дана команда відтіснити людей і зробити коридор для проїзду спецтранспорту.

Усього у внутрішньому дворі суду було припарковано 4 мікроавтобуси з бійцями спецпідрозділу.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід Луценкові з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня