Адвокат: Луценко затриманий у новій справі

Адвокат: Луценко затриманий у новій справіАдвокат екс-глави МВС Юрія Луценка Ігор Фомін повідомив, що його підзахисний був затриманий у рамках розслідування нової кримінальної справи, за якою він є підозрюваним.

Як зазначив Фомін, обрання запобіжного заходу для Луценка відбувалося в рамках вже завершеної кримінальної справи (щодо перевищення службових повноважень і розтрати коштів), а затримання – у зв`язку з новою кримінальною справою, за якою його підзахисний проходить, як підозрюваний, а подробиці справи поки невідомі .

“Це затримання не по справі водія, а по іншій справі, за якою ми не отримали постанови”, – сказав Фомін у понеділок на прес-конференції в Києві.

Присутня на прес-конференції правозахисник Катерина Левченко зазначила, що підстав для взяття під варту Луценка не було. Вона повідомила, що правозахисні організації будуть звертатися до керівництва держави у зв`язку з подіями, що відбулися

Як повідомлялося, Луценко був затриманий 26 грудня.

Сьогодні, 27 грудня, Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід Луценка з підписки про невиїзд на взяття під варту. Таким чином, Луценко заарештований на два місяці – до 27 лютого.

У ГПУ заявили, що Луценко був затриманий через його небажання знайомитися з матеріалами досудового слідства у справі про зловживання службовим становищем.

Виступаючи в суді, Луценко звинуватив ГПУ в брехні. Він заявив, що за час відвідин прокуратури він прочитав всі надані йому матеріали справи, які налічують два томи.

Раніше Генпрокуратура завершила досудове слідство за обвинуваченням Юрія Луценка та його водія Леоніда Приступлюка в розтраті бюджетних коштів. Екс-міністру висунуто звинувачення за ч.5 ст.191 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) та ч.3 ст.365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Генпрокуратура інкримінує Юрію Луценку привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Мова йде про нарахування зайвих 40 тис грн.. пенсії водієві екс-міністра. Юрій Луценко перебуває на підписці про невиїзд.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня