Дружина Луценка повідомила, що її чоловікові пропонували покинути Україну

Дружина Луценка повідомила, що її чоловікові пропонували покинути УкраїнуДружина заарештованого екс-глави МВС Юрія Луценка Ірина повідомила, що її чоловікові пропонували виїхати з країни. При цьому вона наголосила, що він ніколи б на це не пішов.

Про це вона заявила сьогодні, 27 грудня, після судового засідання у справі проти колишнього міністра.

Ірина Луценко назвала затримання свого чоловіка прогнозованим. При цьому вона зазначила, що Юрію Луценку пропонували виїхати з країни, однак він би не став цього робити жодним чином. “Він ніколи б собі не дозволив виїхати … щоб його вважали боягузом … Повірте – він боєць”, – сказала дружина екс-міністра.

Вона також повідомила, що її чоловік перебуває в слідчому ізоляторі. “Настрій у нього нормальний, він спокійний”, – сказала вона.

Як повідомлялося, Луценко був затриманий 26 грудня.

Сьогодні, 27 грудня, Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід Луценку з підписки про невиїзд на взяття під варту. Таким чином, Луценко заарештований на два місяці – до 27 лютого.

Нагадаємо, в інтерв`ю Газеті по-київськи народний депутат, соратник Юрія Луценка Геннадій Москаль повідомив, що була домовленість з однією з країн про надання лідеру Народної Самооборони політичного притулку.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня