Фото галерея: Суд над Луценком. Екс-міністра залишили під вартою

Фото галерея: Суд над Луценком. Екс-міністра залишили під вартоюУ понеділок, 27 грудня, Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку, якого днем раніше затримали біля власного будинку співробітники підрозділу Альфа і відвезли до СІЗО СБУ.

Судове засідання розпочалося о 10:30. Перед його проведенням біля приміщення суду зібралися на акцію протесту проти затримання Луценка представники Народної самооборони, УНА-УНСО, КУПР.

До судової зали із журналістів допустили лише знімальні групи Студії 1+1, ТРК Україна й СТБ.

Представник Генпрокуратури попросив суд змінити Луценку підписку про невиїзд у рамках справи про його водія Леоніда Приступлюка на утримання під вартою, оскільки екс-міністр, за його словами, порушив свій запобіжний захід, не з’явившись до слідчого. Також Луценка звинувачують у тому, що він дав інтерв’ю УНІАНу і Дзеркалу тижня, що завдало перешкод для слідства.

У свою чергу, Луценко звинуватив Генпрокуратуру в брехні, заявивши, що прочитав усі надані йому матеріали, і кваліфікував справу проти себе не як кримінальну, а як політичну.

Народні депутати, представники фракції НУНС, присутні у залі суду, просили відпустити екс-керівника МВС на поруки. У другій половині дня Луценка вивели із залу суду за намагання дати інтерв’ю.

Врешті-решт суд ухвалив рішення залишити колишнього міністра під вартою на два місяці, відмовившись віддати його на поруки. На подання апеляції захист має три дні.

Репортаж із судового засідання дивіться у новій фотогалереї Новинаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня