Гримчак: Арешт Луценка суперечить Кримінально-процесуальному кодексу

Гримчак: Арешт Луценка суперечить Кримінально-процесуальному кодексуСоратник екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, народний депутат від НУ-НС Юрій Гримчак запевняє, що арешт екс-міністра є неправомірний і суперечить Кримінально-процесуальному кодексу України.

Про це народний депутат повідомив в ефірі 5 каналу.

“Луценко сьогодні перебуває в стадії обвинуваченого, який ознайомлюється з матеріалами кримінальної справи. Запобіжний захід йому не вправі змінювати ні прокурор, ні суд так, як вони зробили. Тільки той суд, який розглядатиме справу по суті, міг би змінити йому правовий статус”, – запевнив соратник Луценка.

“Що сьогодні робиться: 24 числа прокуратура нібито змінює та подовжує термін досудового слідства, і тому всі сьогоднішні закиди і прес-секретаря Генерального прокурора, і тих прокурорів, які сьогодні (27 грудня) виступали, що нібито Луценко не швидко знайомиться з кримінальною справою. Якщо читати Кримінально-процесуальний кодекс – він не має права ознайомлюватися зі справою, бо знову відновили слідство. А коли прокуратура відновила досудове слідство – вона має право його статус міняти”, – зазначив Гримчак.

Нагадаємо, 27 грудня Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід Луценкові з підписки про невиїзд на взяття під варту. Таким чином, Луценко заарештований на два місяці – до 27 лютого.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня