Азаров про затримання Луценка: Я не кровожерливий, мені це не треба, але елементарний порядок у країні має бути

Азаров про затримання Луценка: Я не кровожерливий, мені це не треба, але елементарний порядок у країні має бутиПрем`єр-міністр України Микола Азаров прокоментував порушення кримінальних справ проти опозиційних політиків.

Про це напередодні заявив прем`єр-міністр Микола Азаров, відповідаючи на запитання про те, як він оцінює політичні репресії 2010 року, зокрема “спецефекти”, що супроводжували затримання Луценка, Діденка, Корнійчука.

“Я не кровожерливий, мені це не треба, але елементарний порядок у країні має бути? Тому я кажу своїм міністрам: ви не вічні. І коли ви підете – то повинні спати спокійно”, – сказав він.

У даному контексті Микола Азаров згадав, як його й тодішнього лідера опозиції Віктора Януковича у 2005 році викликали на допити у зв`язку з тим, що вони прийняли рішення про виділення з резервного фонду додаткових коштів для виплати премій українським олімпійцям.

“Олімпійці нам говорили: а чому у нас премії такі сміховинні? Ми задумалися: і справді, в Росії і то в 20 разів більше. Ми що, такі бідні, що не можемо нормальні премії олімпійцям виплатити?” – сказав прем`єр.

Нагадаємо, вчора, 27 грудня, Печерський районний суд столиці ухвалив рішення про взяття під варту терміном на два місяці колишнього міністра внутрішніх справ України, лідера партії Народна Самооборона Юрія Луценка.

26 грудня Луценко був затриманий бійцями спецпідрозділу Альфа біля свого будинку.

За матеріалами: Lb.ua

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня