Арешт Луценка: Симоненко виступає проти скликання позачергового засідання Ради

Арешт Луценка: Симоненко виступає проти скликання позачергового засідання РадиЛідер Комуністичної партії України, народний депутат Петро Симоненко вважає передчасним проведення позачергового засідання Верховної Ради у зв`язку з арештом екс-голови МВС Юрія Луценка.

Про це Симоненко заявив сьогодні, 28 грудня, на прес-конференції в Києві.

“Для того, щоб провести позачергове засідання, ми повинні дати собі відповідь: які питання ми б хотіли розглянути на цьому засіданні. Якщо це спроба зняти проблему відповідальності тих чи інших чиновників за те, що вони зробили, займаючи ту або іншу посаду, то цього не слід робити”, – сказав лідер комуністів.

При цьому він наголосив, що “якщо будуть діяти незаконними методами (щодо арештованих – ред.), то тоді ми готові захистити інтереси цих людей”.

Симоненко переконаний, що відповідальність за свої дії повинні нести всі, незалежно від політичної приналежності. “Представники Партії регіонів, ті, хто перебуває у владі, повинні також бути під контролем стосовно того, як вони використовують свої повноваження”, – сказав він.

Нагадаємо, вчора, 27 грудня, Печерський районний суд столиці ухвалив рішення про взяття під варту строком на два місяці колишнього міністра внутрішніх справ України, лідера партії Народна Самооборона Юрія Луценка.

26 грудня Луценко був затриманий бійцями спецпідрозділу Альфа біля свого будинку.

Фракція Наша Україна – Народна самооборона запропонувала провести 31 грудня позачергове засідання Верховної Ради для заслуховування генерального прокурора України Віктора Пшонки щодо “вибіркового застосування в Україні кримінального законодавства з метою політичних переслідувань”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня