Сім`я і соратники Луценка склали план з порятунку арештованого політика

Сім`я і соратники Луценка склали план з порятунку арештованого політикаБрат Юрія Луценка Сергій розповів газеті ССегодня, що сім`я і соратники екс-міністра розподілили ролі для його порятунку.

“У кожного з нас, близьких до Юри людей, є своя ділянка роботи з усунення тієї несправедливості, яку влада допустила щодо брата. Я відповідаю за два напрямки: перший – робота з регіональними організаціями Народної самооборони та організація підтримки на вулицях, друге – міжнародна підтримка “, – заявив Сергій Луцeнко.

За його словами, підтримка на вулицях – “це не тільки мітинги, хоча й вони теж”. “Це і агітація, роз`яснення людям правди, роздача преси та листівок”, – додав він.

Брат Луцeнка зазначив, що на підтримку арештованого політика працює багато людей, в тому числі народні депутати, юристи. “Ми вважаємо, що, заарештувавши Юрія, і слідчий ГПУ, і суддя скоїли злочин”, – зазначив Луценкo.

“Відповідне подання вже направлено до ГПУ. У генпрокурора є три дні для реагування. Якщо його не буде, станемо звертатися до суду, а також до сесії Верховної Ради, вимагаючи відновлення справедливості”, – заявив він.

Як пише Сегодня, якщо суд винесе Луценку вирок, то відбувати термін екс-міністр зможе в єдиній колонії для колишніх правоохоронців в Україні – 91-й, розташованої в селі Макошине Чернігівської області. За даними газети, там сидять вбивці Ґонґадзе – Микола Протасов, Олександр Попович і Валерій Костенко.

Нагадаємо, 27 грудня Печерський районний суд столиці ухвалив рішення про взяття під варту терміном на два місяці колишнього міністра внутрішніх справ України, лідера партії Народна Самооборона Юрія Луценка.

Як повідомлялося, Луценко перебуває у Лук`янівському СІЗО в тримісній камері, де утримуються ще два колишніх працівники правоохоронних органів – прокурор з Макіївки і працівник кадрового управління столичної міліції.

Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 1

  1. Анатолій пише:

    Дурні, вибачайте, ви, панове демократи… У 2004 році обіцяли бандитам в”язниці – НЕ ВИКОНАЛИ. На Ющенка понадіялися всі українці – НЕ ВИПРАВДАВ. Він міг би заборонити партію районів, як злочинну (і це було доведено конституційним судом) – НЕ ВИСТАЧИЛО ПОЛІТИЧНОЇ ВОЛІ. Він міг би розігнати той злочинний парламент і оголосити нові вибори вже без партії районів – НЕ ВИСТАЧИЛО РОЗУМУ. Тепер, панове демократи, отримайте по самі помідори за свою тупість, безвільність та лінощі… Яник вам не простить цього.

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня