У КПУ повідомили, коли відновлять пошкоджений пам`ятник Сталіну в Запоріжжі

У КПУ повідомили, коли відновлять пошкоджений пам`ятник Сталіну в ЗапоріжжіПошкоджений пам`ятник Йосипу Сталіну в Запоріжжі буде відновлений до 3 січня.

Про це розповів другий секретар Запорізького обкому Компартії УкраїниОлександр Зубчевський.

Як повідомляється, зараз йдуть підготовчі роботи для його реконструкції.

“У результаті нападу зловмисників на пам`ятник Сталіну, який знаходитьсяна території обласного комітету Компартії України, завдано незначних збитків -відбиті кілька літер на постаменті і нанесено подряпини на пам`ятнику”, -заявив він.

Незважаючи на заяву Центру громадських зв`язків Головного управління МВС вЗапорізькій області про те, що пам`ятник обезголовлений, а також любительськевідео процесу нападу на пам`ятник, оприлюднене в інтернеті, Зубчевськийстверджує, що голова на місці.

“Повідомлення правоохоронних органів про обезголовлення пам`ятника,мабуть, засноване на початкових заявах працівників нашого обкому, що викликалиміліцію, а також на основі заяв самих націоналістів, які  того ж вечора повідомили про свої геройства вінтернеті”, – зазначив він.

Як стало відомо, після нападу зловмисників у вівторок комуністи накрилипам`ятник і категорично відмовлялися продемонструвати журналістам ушкодження.Сьогодні вдень пам`ятник виглядав вже інакше – монумент увінчаний сталінськоюголовою, однак починаючи з шиї щільно укритий до низу червоним прапором.

“На сьогодні пам`ятник укритий червоним полотном до приведення їх уналежний вигляд, тим не менше, частину пам`ятника ми спеціально відкрили длятого, щоб всі, хто сумнівався переконалися – пам`ятник Сталіну в Запоріжжі був,є і буде”, – заявив Зубчевський.

При цьому він зазначив, що пам`ятник все ще потребує реконструкції.”Скульптори будуть працювати над ним ще кілька днів, і не пізніше ніж 3січня монумент буде відновлений”, – повідомив другий секретар обкому КПУ.

При цьому в обкомі Компартії повідомили, що поки міліція не знайшлазловмисників. “Їх нелегко знайти: діяли не місцеві, а заїжджа команда.Судячи з почерку, та сама, яка нещодавно відірвала голову пам`ятнику Леніну взапорізькому селищі Балабине, а також руйнує інші пам`ятники вождям вУкраїні”, – зазначив Зубчевський.

Як повідомлялося, вчора, 28 грудня, о 16:50 до чергової частини Жовтневогорайвідділу міліції Запоріжжя надійшло повідомлення про те, що на територіїобласного комітету Комуністичної партії України, розташованого по вулиціГорького в Запоріжжі, невідомі зловмисники пошкодили погруддя Сталіна,відрізавши йому голову.

Трохи пізніше на сайті banderivets.org.ua з`явилося повідомлення, що актвандалізму над бюстом Сталіну в Запоріжжі вчинив невідомий мобільний підрозділВО Тризуб ім. Бандери. Також на сайті було розміщено відео події.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня