Патріарх Кирило надихнув художника на комуно-фашистську Україну (ФОТО)

Галерея Незалежного Мистецтва Antin’S Collections, засновником якої є відомий актор, шоумен та продюсер Антін Мухарський, представила роботи художника Ігоря Перекліти "Убий комуно-фашиста". Вона присвячена візитам в Україну Російського Патріарха Кирила. Автор своєрідно показує своє ставлення до цього факту.
(клацайте на фото, щоб збільшити)

Убий комуно-фашиста!

“Головною ідеологічною парадигмою проекту Ігоря Перекліти “Комуно-фашизм” є злочинна рівноцінність двох тоталітарних режимів, чиїми жертвами в сукупності стали більше 100 мільонів людей. Плакатний виклик, відверта вживання нацистської символіки з першого погляду справляє на непідготовленого глядача неабияке емоційне враження. Відбувається своєрідна мистецька ініціація, що змушує його замислитися над змістом побаченого, розібратися в ситуації, вступити в діалог чи дискусію з автором, а значить мету досягнено – глядач лишився небайдужим”, – повідомляє antins.net.

Ігор Перекліта вже декілька разів брав участь у проектах галереї та є членом творчого угруповання “Союз Вольних Художників “Воля або Смерть”.

Нагадаємо, в галереї Антіна Мухарського представляли роботи художника Сергія Хохла із серії “Соціальний плакат”, на яких Януковича зобразили як гопника.

Дивіться інші картини з серії “Убий комуно-фашиста”

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня