Бидлоеліта радіє арешту Луценка: “От сука! Так пусть прессуют теперь!”

Віце-прем’єри Борис Колесніков і Віктор Тихонов задоволені арештом екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
Це видно з сюжету знятого в середу в Кабміні телеканалом СТБ.

Перед засіданням уряду віце-прем’єри, не знаючи, що включений мікрофон, обговорювали подробиці суду над Луценком

Віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Тихонов вирішив поцікавитися у колеги віце-прем’єра – міністра інфраструктури Колеснікова, як йому затримання Луценка.

Подаємо мовою оригіналу:

“А как издевался над всеми нами, как бегал тогда, я помню… От сука! Так пусть прессуют теперь! Зараза… А как она (дружина Луценка)? Ты не смотрел по телеку? Следователю, в глаза ему: “Смотите в глаза. Вы будете импотентом!”. Дура! Ну да”, – сказав Тихонов

У цей час Колесніков схвально кивав головою.

Зазначимо, що раніше, відповідаючи на запитання, як він ставиться до того, що Луценко зараз утримується у СІЗО, Колесніков зазначив: “Я ніяк не ставлюся. Ніяк. Адже вже минуло п’ять років”.

При цьому він додав: “Тепер усі питання до Генпрокуратури, а аби це тішило самолюбство – це треба мати хвору психіку”.

Раніше, після свого потрапляння в СІЗО в 2005 році Колесніков неодноразово обіцяв, що Луценко, якого він звинувачує у фабрикуванні справи проти себе, буде сидіти у в`язниці, зазначає “Українська правда”.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня