У ПР запропонували перевіряти речі депутатів при вході до парламенту

У ПР запропонували перевіряти речі депутатів при вході до парламентуДепутат-регіонал Василь Кисельов вважає, що необхідно внести зміни до закону про статус депутата і почати добровільний огляд речей депутатів за допомогою технічних засобів при вході до Верховної Ради.

Про це Кисельов заявив в ефірі 5 каналу, повідомляє ЛигаБізнесІнформ.

“Коли билися у Верховній Раді (16 грудня, – ред.), звучали заклики, це доповів Литвин, що стріляти будемо. Ми знаємо, частина депутатів ходить зі зброєю, тому я переконаний, що необхідно законопроект про внесення змін до закону про статус депутата внести, розглянути і прийняти”, – зазначив депутат.

“Оскільки депутат нічим не відрізняється від журналіста, який проходить в залу Верховної Ради, його перевіряють, сумки його на металошукачі. Я ж не пропоную обшукувати людину, я пропоную добровільний огляд речей депутата через технічні засоби”, – сказав Кисельов.

Кисельов: Ми знаємо, частина депутатів ходить зі зброєю, тому я переконаний, що необхідно законопроект про внесення змін до закону про статус депутата внести, розглянути і прийняти

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура 15 грудня порушила кримінальну справу стосовно лідера партії Батьківщина, екс-прем`єра Юлії Тимошенко. Їй висунули підписку про невиїзд. Наступного дня депутати фракції БЮТ заблокували трибуну парламенту з вимогою припинити політичні переслідування Тимошенко. Пленарні засідання Верховної Ради не проводилися, а ввечері почалася бійка депутатів фракцій Партії регіонів і БЮТ, в результаті чого кількох бютівців було госпіталізовано.

Кисельов: Я ж не пропоную обшукувати людину, я пропоную добровільний огляд речей депутата через технічні засоби

У середу, 29 грудня, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень народним депутатам.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня