ЗМІ: Луценко сидить у камері для довічно засуджених

ЗМІ: Луценко сидить у камері для довічно засудженихУ середу в Головному слідчому управлінні ГПУ проведено слідчі дії в рамках справи проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Політик сидить у камері для довічно засуджених.

Про це повідомляє газета Сегодня з посиланням на адвоката Луценко Ігоря Фоміна.

За словами адвоката, вчора у нього не було можливості поспілкуватися з Луценком тет-а-тет, оскільки екс-главу МВС охороняють за посиленим варіантом. “З СІЗО у прокуратуру і назад його супроводжували четверо співробітників міліції, наручниками він пристебнутий до руки одного з них …”, – повідомив Фомін.

Як стало відомо Сегодня з власних джерел, Юрій Луценко перебуває в СІЗО № 13 на Лук`янівці на дільниці для тих, хто отримав довічний вирок і чекає рішення касаційної інстанції. Ця ділянка (або пост) розташована на одному з верхніх поверхів старого, “єкатерининського” корпусу, тут особливий режим охорони і спостереження, зазначає видання. Також, за інформацією газети, є відеокамери, які фіксують все на посту.

“Тут виключені небажані контакти і будь-які небезпеки для в`язнів. Співкамерників у екс-міністра не 40-50, як у багатьох камерах Лук`янівки, а лише двоє: екс-прокурор з Макіївки Лаврищев і колишній майор міліції Бурмака, який служив інспектором з особливих доручень інспекції з особовому складу київського міліцейського главку. У камері є телевізор, сплять не на ліжках, а на металевих полицях і матрацах (ліжка з сіткою не ставлять, бо зеки можуть зробити з них зброю)”, – пише Сегодня.

За словами Ніни Карпачової, камера нормально освітлена, повітря свіже, але в ізоляторі СБУ Юрію Віталійовичу сподобалося більше, – він має намір домагатися переведення туди.

Як повідомлялося, сьогодні стало відомо, що лідер Народної самооборони Юрій Луценко оскаржив в Апеляційному суді Києва рішення Печерського районного суду про зміну йому підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня