Сьогодні до Києва прибувають двоє засуджених у Венесуелі українців

Сьогодні до Києва прибувають двоє засуджених у Венесуелі українцівСьогодні, 30 грудня, двоє засуджених у Венесуелі моряки-громадянини України Володимир Устименко та Юрій Датченко прибудуть в Україну.

Як повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров, моряки в супроводі представників українського бюро Інтерполу вилетіли з Каракаса в Париж, звідки вирушать до Києва.
“Їх прибуття до Борисполя заплановане на другу половину дня 30 грудня”, – сказав Дікусар. Він нагадав, що питання про екстрадицію моряків обговорювалося в ході візиту в Україну президента Венесуели Уго Чавеса і в ході візиту міністра закордонних справ Костянтина Грищенка до Венесуели.

Нагадаємо, в листопаді Україна просила Венесуелу екстрадувати для подальшого відбування покарання українських моряків, засуджених у цій країні за контрабанду наркотиків.

Як повідомлялося, 13 серпня суд Венесуели засудив моряків до 9 років тюремного ув`язнення за звинуваченням у перевезенні наркотиків.

***

Два українські моряки з екіпажу судна B Atlantic – капітан корабля Устименко та його помічник Датченко – були затримані 13 серпня 2007 року в венесуельському порту Маракайбо за підозрою в причетності до незаконного перевезення 128 кг кокаїну.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня