Влада Києва планує виділити 60 млн гривень на будівництво Подільського мосту у 2011 році

Влада Києва планує виділити 60 млн гривень на будівництво Подільського мосту у 2011 роціКиївська міськдержадміністрація має намір виділити 60 мільйонів гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу в 2011 році.

Про це йдеться в проекті програми соціально-економічного розвитку Києва на 2011 рік.

У проекті програми зазначено, що загальна вартість робіт, починаючи з 2004 року і закінчуючи очікуваною датою закінчення будівництва – грудень 2014, становить 5,773 млрд гривень.

У свою чергу в ході прес-конференції в середу голова міськадміністрації Олександр Попов зазначив, що в цілому з різних джерел фінансування на будівництво Подільського мосту буде спрямовано 1,6 млрд гривень.

“На наступний рік планується інвестувати 1,6 млрд гривень у цей проект. Це означає, що в наступному році ми побудуємо і сам перехід, і автомобільну дорогу, яка дозволить зв`язати частину Лівого берега з центром”, – розповів Попов.

За його словами, 28 грудня на нараді за участю прем`єр-міністра Миколи Азарова обговорювалося питання про додаткове фінансування робіт з будівництва мосту за рахунок коштів держбюджету.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня