У ГПУ заперечують звинувачення у політичній заанґажованості

У ГПУ заперечують звинувачення у політичній заанґажованостіУ Генералів прокуратурі України заявляють, що в порушенні кримінальних справ, затриманні й арештах високопосадовців немає політичних підстав.

Про це йшла мова на колегії відомства в середу, в ході якої були розглянуті питання щодо стану досудового слідства у резонансних кримінальних справах проти посадових осіб, повідомили в Генпрокуратурі.

Учасники колегії зазначили, що злочини вчинені в економічній сфері. Збитки, заподіяні державі, підтверджені актами КРУ, Рахункової палати, незалежними міжнародними аудиторами, йшлося на колегії. “Сума збитків по всіх кримінальних справах, порушених проти високих посадових осіб, складає мільярди гривень і мільйони євро”, – наголошується в повідомленні ГПУ.

На колегію були запрошені голова СБУ Валерій Хорошковський, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, заступник міністра внутрішніх справ – начальник Головного слідчого управління Василь Фаринник, уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, керівники слідчих управлінь СБУ та податкової міліції, правозахисник Едуард Багіров.

Нагадаємо, вчора лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко провела на допиті в Генпрокуратурі шість годин.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня