До Генпрокуратури приїхав адвокат Тимошенко

До Генпрокуратури приїхав адвокат ТимошенкоДо Генеральної прокуратури України прибув адвокат лідера ВО Батьківщина Юлії Тимошенко.

Про це повідомила прес-секретар екс-прем`єра Марина Сорока.

За її словами, адвокат буде присутній у Генеральній прокуратурі на допиті Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко прибула на черговий допит до ГПУ.

Як повідомлялося, вчора, 29 грудня, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко провела на допиті в Генпрокуратурі шість годин.

Генпрокуратура 20 грудня висунула екс-прем`єру Тимошенко звинувачення в тому, що вона на посаді прем`єр-міністра, “діючи умисно, з особистих інтересів”, прийняла рішення “про використання частини коштів, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат держбюджету України, перш за все зобов`язань з виплати пенсій “. Загальна сума використаних не за призначенням коштів склала 380 млн. євро, стверджують у ГПУ. З Тимошенко взято підписку про невиїзд.

За інформацією Кабінету міністрів, виконання доручення Тимошенко про конвертацію в національну валюту коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу, призвело до збитків державного бюджету на суму майже 1 млн. грн.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня