Тимошенко привітала українців з Новим роком: Я з вами була, є і залишаюся

Тимошенко привітала українців з Новим роком: Я з вами була, є і залишаюсяЛідер партії Батьківщина, екс-прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала українців з наступаючими Новим роком і Різдвом Христовим. Вона впевнена, що в новому 2011 році країні вдасться “подолати негативні тенденції у процесі державного будівництва за умови об`єднання громадянського суспільства”.

Про це вона сказала сьогодні, 30 грудня, перед черговим допитом в Головному управлінні Генпрокуратури України з розслідування особливо важливих справ, повідомляє її сайт.

“Я згадала старий фільм про барона Мюнхгаузена. Пам`ятаєте, там така цитата була: хотіли святкувати, потім заарештовувати, а потім об`єднали. У нас теж саме так свята відбуваються в опозиції сьогодні, але я не хочу говорити ні про які кримінальні справи. Хочу напередодні Нового року власне звернутися зараз до всіх, всіх, всіх і привітати всіх з наступаючим Новим роком, з наступаючим Різдвом Христовим”, – заявила Тимошенко.

На її думку, новорічні свята найбільш символічні в житті кожної людини. “Новий рік не просто так придумали. Придумали для того, щоб підбивати підсумки і щоб у минулому році залишити все, що нам не подобається, а вперед йти з вірою, з надією, з настроєм, з натхненням і робити найкраще, що нас оточує”, – вважає лідер партії Батьківщина.

Я, щоб ви в цьому були впевнені, твердо з вами. Завжди була, є і залишаюся

“Як би важко не виглядало сьогодні життя, які б воно виклики нам сьогодні ні пропонувало і навіть як би воно нам не подобалося, а я переконана, що багатьом людям сьогодні все це не подобається, я хочу, щоб у Новий рік ми йшли тільки з вірою, тільки зі знанням того, що наступний рік нам принесе тільки хороші щасливі хвилини. Я хочу так і побажати, щоб для ваших родин, дітей, ваших коханих, ваших батьків, для всіх-всіх Новий рік приніс лише задоволення, тільки випробування, з якими ви можете впоратися і тільки перемоги, а я, щоб ви в цьому були впевнені, твердо з вами. Завжди була, є і залишаюся”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії Батьківщина не стала прогнозувати, яким чином сьогодні відбуватиметься її черговий допит у Генпрокуратурі. “Я не знаю, чим сьогодні закінчиться цей новорічний допит у Генеральній прокуратурі. Я не знаю, що вони нового будуть придумувати і що вони будуть нове висувати, і навіть не знаю, чим закінчиться сьогодні цей допит, але я твердо знаю: наші з вами спроби побудувати незалежну сильну державу саме в той рік, коли нашій молодій державі виповнюється 20 років, у нашої Незалежності виповнюється 20 років, в цей ювілейний рік ми повинні покінчити з усім поганим, що нам не подобається, і нарешті побудувати наш спільний дім, нашу спільну країну так, як хочете ви, а не так, як хочуть чергові випадкові люди при владі”, – переконана вона.

“Щастя вам у всьому, нехай вас Господь береже! Нехай дає тільки світлі і надійні дороги. Я вас всіх обіймаю, цілую і бажаю всього-всього найкращого”, – побажала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко разом з адвокатом прибула на черговий допит до ГПУ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня