МНС рекомендує українцям наносити на підошви взуття клей Момент і пісок

МНС рекомендує українцям наносити на підошви взуття клей Момент і пісокМіністерство надзвичайних ситуацій рекомендує українцям наносити на підошви взуття клей Момент і пісок, щоб запобігти можливим падіння на льоду.

Про це йдеться в повідомленні центру пропаганди Головного управління МНС у Миколаївській області.

МНС зазначає, що через різкі коливання температури на дорогах утворилася ожеледиця, і нагадує про правила безпеки під час таких погодних явищ.

“Дієвим є використання клею типу Момент, який потрібно намазати на підошву і поставити взуття на пісок, після цього можна сміливо виходити на вулицю”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, рекомендується зробити “льодоходи” – прикріпити на каблук перед виходом з будинку шматочок поролону або лейкопластир, натерти підошву перед виходом наждачним папером або ж прикріпити цей папір на підошву.

МНС нагадує, що для ходіння по льоду більше підходить взуття на підошві з мікропористої чи іншої м`якої основи та без каблуків.

Також МНС нагадує, що людям похилого віку в таку погоду краще не виходити з дому, а вагітним жінкам в ожеледицю краще ходити з супроводом.

Крім того, МНС рекомендує ходити не поспішаючи, ступаючи на всю підошву, не займати руки сумками, не тримати руки в кишенях, при порушенні рівноваги – швидко присісти, щоб утриматися на ногах, обходити металеві кришки люків, які можуть бути покриті льодом, не ходити біля самого краю проїжджої частини дороги, не перебігати дорогу під час снігопаду та ожеледиці.

Міністерство нагадує про небезпеку впасти на ожеледиці в нетверезому стані.

“У стані сп`яніння травми частіше всього важкі, всупереч переконанню про те, що п`яний падає завжди вдало. Будучи напідпитку люди не так чутливі до болю і при наявності травми своєчасно не звертаються до лікаря, що з часом приносить додаткові проблеми та неприємності”, – йдеться в повідомленні.

Також МНС нагадує про небезпеку, яку становлять собою бурульки.

Як повідомлялося, ДАІ у зв`язку з ускладненням погодних умов і похолоданням закликає водіїв змінити шини і бути обережними.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня