На проспекті Перемоги в Києві сталася перестрілка

На проспекті Перемоги в Києві сталася перестрілкаСьогодні, 30 грудня, в Києві стався конфлікт між двома водіями автомобілів, в результаті один із них потрапив до лікарні з вогнепальними пораненнями.

Як повідомили в департаменті зв`язків з громадськістю МВС України, за попередніми даними на проспекті Перемоги стався інцидент між двома учасниками дорожнього руху – водіями Peugeot і Chevrolet.

У повідомленні наголошується, що Peugeot підрізав Chevrolet. Після цього водії почали з`ясовувати стосунки. За словами водія Chevrolet, він вийшов зі свого автомобіля, а його кривдник почав з`ясовувати відносини в “категоричній формі “.

Після цього водій Chevrolet дістав з бардачка пістолет, на який має офіційний дозвіл. Він тримав пістолет у руках, а його опонент намагався вихопити зброю. Відбулися два самовільних постріли і дві кулі потрапили у водія Peugeot.

Чоловіка госпіталізували.

Міліція проводить перевірку за фактом інциденту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня