Підприємці: Плити на Майдані Незалежності пошкодили у 2007 році регіонали

Підприємці: Плити на Майдані Незалежності пошкодили у 2007 році регіоналиУчасники акції протесту проти прийняття Податкового кодексу прибули в слідче управління ГУ МВС у Києві.

Про це повідомив один з прибулих підприємців, генеральний координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк. Він уточнив, що до Головного управління МВС прибули представники організаційного комітету. Вони мають намір дати свідчення у кримінальній справі, порушеній за фактом умисного пошкодження майна при встановлення наметового містечка.

За словами Данилюка, учасникам акції 29 грудня стало відомо про те, що міліція розшукує низку представників акції, які нібито ховаються від слідства.

“Ми від слідства не ховаємося, готові брати участь у будь-яких слідчих діях, не вважаємо, що ми здійснювали будь-які протиправні дії”, – сказав Данилюк журналістам.

Також він зазначив, що представники організаційного комітету мають намір отримати графік слідчих дій для того, щоб планувати свою діяльність таким способом, щоб це не заважало їм виконувати свої обов`язки як свідків у справі.

“Або, можливо, обвинувачених, якщо це буде після того, як ми зайдемо до слідчих”, – сказав він.

Координатор акції також зазначив, що Кримінально-процесуальний кодекс не передбачає запобіжних заходів у вигляді арешту за кримінальні справи, порушені за статтею 194 частини 1 Кримінального кодексу (умисне знищення або пошкодження майна).

При цьому Данилюк висловив упевненість у безперспективності кримінальної справи за фактом умисного пошкодження майна під час встановлення наметів підприємців під час акції протесту проти Податкового кодексу.

“Ми впевнені, що ніяких перспектив судових ні у цієї справи, ані у справи з організації масових заворушень немає”, – сказав Данилюк.

Він зауважив, що плити біля Монументу Незалежності було пошкоджено ще в 2007 році під час проведення Партією регіонів своїх акцій протесту.

Також координатор акції зазначив, що намети встановлювалися депутатами Верховної Ради і були їх приймальнями. “Ми не вважаємо, що ми щось пошкодили. Намети на Майдані ставили народні депутати, і це їх майно”, – зазначив він, додавши, що переслідування учасників акції має суто політичний характер.

Данилюк вважає метою розслідування справи не допустити запланованої на 22 січня акції протесту.

“Єдина реальна мета сьогодні – це ув’язнити організаторів Майдану-2 для того, щоб зірвати акцію, яка планується на 22 січня”, – сказав він.

Як повідомлялося, Голосіївський районний суд Києва 24 грудня заарештував одного, а Шевченківський районний суд 28 грудня відпустив під підписку про невиїзд іншого учасника акції проти Податкового кодексу.

6 грудня ГУ МВС у Києві порушило кримінальну справу за фактом умисного пошкодження майна під час встановлення наметів підприємцями в ході акції протесту.

Уранці 3 грудня КП Київблагоустрій демонтувало наметове містечко підприємців, які протестували проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності, на підставі рішення суду від 2 грудня.

Наметове містечко на Майдані було розбито 22 листопада, з цього дня і по 3 грудня щоночі в ньому ночували від 100 до 300 осіб.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня