Слідчий не дозволив Донію і Гримчаку відвідати Луценка в СІЗО

Слідчий не дозволив Донію і Гримчаку відвідати Луценка в СІЗОСлідчий не дав дозволу народним депутатам України Олесю Донію і Юрію Гримчаку відвідати сьогодні екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка в Лук`янівському СІЗО, де він міститься.

Про це повідомили в прес-службі партії Народна самооборона.

Як зазначили в прес-службі, депутати звернулися заздалегідь з відповідним листом до слідчого, на що він їм відповів, що рішення щодо звернення депутати отримають у письмовому вигляді.

Але сьогодні, коли Доній та Гримчак прийшли до Лук`янівського СІЗО, їх туди не допустили, мотивувавши відсутністю дозволу від слідчого.

Враховуючи ці обставини, депутати зустрілися з керівником слідчого ізолятора, з яким обговорили умови утримання Луценка і умови надання йому передачі.

Крім того, зважаючи на обставини, народні депутати прийняли рішення звернутися до генерального прокурора Віктора Пшонки, щоб той дозволив їм зустріч з Луценком.

Як повідомлялося, сьогодні стало відомо, що Луценко оскаржив в Апеляційному суді Києва рішення Печерського районного суду про зміну йому підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня