Переслідування опозиції: Герман відповіла на критику з боку європейських політиків

Переслідування опозиції: Герман відповіла на критику з боку європейських політиківЗаступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман у коментарі виданню ЛІГАБізнесІнформ заявила, що європейським політикам потрібно звикати до того, що в Україні за порушення закону будуть відповідати всі, незалежно від політичної приналежності.

Відповідаючи на критику з боку Європейської народної партії про те, що в Україні переслідують опозицію, Герман зазначила: “Якщо ти зловживаєш службовим становищем в Європейській народній партії, то невже там будуть це вважати політичним переслідуванням? Звичайно, ні. У Європі цих стандартів дотримуються. Тому європейські політики теж повинні звикати, що в Україні буде дотримуватися закон. Ніяких більше подвійних стандартів не буде”.

“Свобода і демократія – це відповідальність. Якщо в Адміністрації Президента хтось порушить закон, то відповідатиме так само, як і всі. Ми будуємо імідж нашої країни як країни, де за порушення закону треба відповідати. 20 років живе Україна – її розкрадали зі страшною силою і ніхто за це ніколи не відповідав. Але тепер такої практики більше не буде. І з часом до цього всі звикнуть, зрозуміють, що не треба шукати тут жодної політики”, – наголосила заступник голови Адміністрації Президента.

“Немає ніякої різниці, яку посаду ти займаєш, – додала Герман. – Не треба бігати по закордонах і кричати там про політичні переслідування. Ніхто нікого за політику не переслідує. Але за порушення законів тепер будуть відповідати всі. Це жорстка відповідь. Але Україна має звикати до того, що влада дається не для того, щоб своїх водіїв підвищувати. Влада для того, щоб ти служив людям”.

Нагадаємо, раніше в Європейській народній партії повідомили, що вони обурені “зростанням в Україні тиску влади на опозицію і кримінальними переслідуваннями опозиційних лідерів”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня