ЗМІ повідомляють, що в аеропорту Женеви поліція затримала Ківалова. У прес-службі депутата інформацію спростовують

ЗМІ повідомляють, що в аеропорту Женеви поліція затримала Ківалова. У прес-службі депутата інформацію спростовуютьІнтернет-видання Власти.нет повідомляє, що швейцарському аеропорту Cointrin (Женева) в стані алкогольного сп`яніння поліція затримала народного депутата України Сергія Ківалова. У прес-службі депутата цю інформацію спростовують.

“Народний депутат України Сергій Ківалов (Партія Регіонів) по шляху проходження в престижний курорт Куршевель (Франція) був затриманий співробітниками швейцарської поліції в Міжнародному аеропорту Cointrin (Женева). Як повідомили в прокуратурі кантону Женева, куди передано справу українського парламентарія, Ківалов, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп`яніння, поводився зухвало, демонстрував правоохоронцям непристойні жести, чергуючи їх зі спробами обійняти одного з поліцейських і пропозиціями про спільне розпиванні спиртних напоїв. На зауваження працівників правоохоронних органів народний депутат Ківалов відреагував вкрай агресивно, після чого був доставлений у поліцейське управління Женеви “, – повідомляє сайт Власти.нет.

Як зазначає інтернет-видання, увечері того ж дня український депутат був звільнений під заставу, внесений прибулими разом з ним на відпочинок супутницями – громадянками України Ольгою Стефанко (Міс Україна-Всесвіт-2010, студентка Одеської національної юридичної академії) та Катериною Захарченко (Міс-Україна-2010 студентка Одеської національної юридичної академії). Досудове слідство щодо протиправних дій Ківалова веде прокуратура кантону Женева, пишуть Власти.нет.

У свою чергу в прес-службі Сергія Ківалова цю інформацію спростовують. Її представник В`ячеслав Поліщук заявив, що на момент, коли в ЗМІ з`явилося перше повідомлення про затримання Ківалова, депутат не залишав меж України.

“Це брудний наклеп. Сергій Васильович першим побачив цю інформацію. Вона з`явилася о годині дня в Інтернеті. Я йому саме зателефонував. Ну, ми обидва здивувалися з ним. Ну що сказати – він був весь останній тиждень в Україні. Між Києвом і Одесою , по черзі. Нікуди не виїжджав. І тільки сьогодні в два тридцять тому у нього літак був “, – повідомив Поліщук сайту Багнет.

Коментуючи інформацію про двох студенток-моделей, Поліщук сказав: “Прізвища, які там вказані, – вони, звичайно, реальні. Але в подібній ситуації вони ніяк не могли разом бути”.

“Загалом, це маячня”, – резюмував Поліщук.

На думку Поліщука, акція проти Ківалова носить політичний характер. “Швидше за все, це підступи якихось заздрісників чи опонентів. У принципі, ми спробуємо дізнатися, чиїх рук це справа. Але цілком очевидно, що це піар-хід”, – сказав він.

За матеріалами: Власти.нет, Багнет

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня