Індійська компанія має намір побудувати дорогу Львів – Луганськ протяжністю 1430 км

Індійська компанія має намір побудувати дорогу Львів - Луганськ протяжністю 1430 кмІндійська компанія ITNL зацікавлена в будівництві дороги Львів – Луганськ на умовах концесії, повідомив голова Укравтодору Володимир Демішкан.

“До нас звернулися кілька компаній щодо будівництва платних доріг. Ми запропонували на умовах концесії будівництво дороги Львів-Луганськ – це 1430 кілометрів, вона проходить через половину областей України, це дорога Європа – Азія”, – заявив Демішкан.

“Були у нас представники індійської компанії, погодилися, відпрацьовують питання будівництва”, – сказав Демішкан. За його словами, вартість будівництва дороги – 21 млрд. доларів. “Крім того, вони зацікавлені у будівництві мосту через Керченську протоку, вони готові взяти його в концесію”, – зазначив він.

Також він повідомив, що компанія зацікавлена в концесії Великої кільцевої дороги навколо Києва. Крім того, за словами глави відомства, Укравтодор планує будівництво автодоріг на умовах концесії Новомосковськ – Сімферополь і в обхід Щербаківки.

“За цими дорогами найближчим часом почнемо вести активні переговори”, – сказав Демішкан. За його словами, індійська ITNL вже в лютому 2011 року планує дати кошти на розробку ТЕО по автодорогах, які їх зацікавили, для будівництва на умовах концесії.

Як уточнив Демішкан, щоб з`явилися платні дороги, необхідно їх будувати з нуля. Наприклад, дорогу Львів – Луганськ необхідно будувати близько чотирьох років. Це буде повністю нова дорога, при цьому існуюча дорога на даному напрямі досі буде використовуватися як безкоштовна.

За оцінками глави Укравтодору, вартість проїзду платною дорогою може скласти 30 євроцентів за один кілометр. Він також зазначив, що за оцінками українських інститутів, проїзд платною дорогою в підсумку може виявитися на 30% дешевше за рахунок того, що вона буде високої якості, тому знижується витрата палива, а також не так зношується автомобіль.

За словами глави Укравтодору, в цьому році велися переговори по 14 об`єктам для концесії. Демішкан уточнив, що індійська ITNL є відомою компанією, вже має в концесії близько 10 тисяч кілометрів доріг, зокрема в США.

Раніше Демішкан заявляв, що в 2010 році в Україну запущено рух на відремонтованих та побудованих ділянках доріг загальною протяжністю 1000 кілометрів.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня