Дружина Луценка написала звернення до Ющенка: Всі, хто стояв на Майдані, будуть вас проклинати

Дружина Луценка написала звернення до Ющенка: Всі, хто стояв на Майдані, будуть вас проклинатиДружина Юрія Луценка Ірина написала звернення до екс-президента Віктора Ющенка.

Про це вона повідомила в інтерв`ю газеті Сегодня.

“Віктор Андрійович, я уявляю, як напередодні Нового року і Різдва ви протираєте ікони, які стоять у вашому домі. Я уявляю, як ви п`єте чай з медом у колі своєї родини. Як ви вибираєте вишиванку … Але я хочу, щоб ви знали : ці свята ви зустрінете в колі своєї родини, і це буде єдинародина, яка любить вас “, – йдеться у зверненні.

“Всі інші родини країни, які стояли за вас на Майдані і які дали вам владу в 2004 році, будуть вас проклинати. А моя родина – в першу чергу. Як найбільшого брехуна, зрадника і боягуза. Як найбільшу помилку українського народу. Тому що ви зрадили не тільки мого чоловіка, але і весь український народ. Я вам бажаю прожити новий 2011 рік з цими думками … “, – додала дружина Луценка.

На запитання, чому вона так емоційно висловлюється на адресу Ющенка і чим аргументує свої слова, Ірина відповіла, що ще в 2007 році Ющенко через главу свого Секретаріату Віктора Балогу “дав” фас “Генпрокуратурі, мовляв, розберіться з Луценком”.

“Тому що не міг керувати моїм чоловіком так, як йому хотілося. У результаті на Юру” повісили “8 кримінальних справ! При цьому Віктор Ющенко не посоромився зателефонувати дружині, висловити співчуття і запропонувати допомогу, коли у нашого старшого сина Олександра виявили рак щитовидної залози ! “, – обурилася дружина Луценка.

“Юра йому відповів, що в нього тільки одне прохання: дайте перепочинок і можливість побути зі своїм сином. Його через 2 тижні в Австрії оперуватимуть. Не відомо, буде він жити чи ні. Сказав також, що після повернення готовий відповісти по всіх справах і довести свою невинність. Той відповів: добре. Але вже через кілька днів з`явилося ще дві кримінальні справи “, – додала вона.

Як повідомлялося, слідчий не дав дозволу народним депутатам України Олесю Донію і Юрію Гримчаку відвідати сьогодні Луценка в Лук`янівському СІЗО, де він утримується.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня