У центрі Києва реконструюють фонтани

У центрі Києва реконструюють фонтаниСтолична мерія має намір здійснити реконструкцію фонтанів. Також буде побудований фонтанний комплекс у Деснянському районі.

Про це йдеться в розпорядженні Київської міської держадміністрації, оприлюдненому на сайті КМДА.

Згідно з документом, реконструкції підлягають: каскадний фонтан на вул. Червоноармійській, 119, овальний фонтан на вул. Хрещатик, 25, а також фонтанні комплекси на Майдані Незалежності – біля будівлі профспілок і з боку монумента Незалежності.

Крім того, у складі проекту Реконструкція паркової зони та встановлення пам`ятного знаку пам`яті жертв Чорнобиля у четвертому мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина буде побудований фонтанний комплекс в Деснянському районі Києва.

Головним замовником з проектування, будівництва та реконструкції фонтанів визначено Головне управління капітального будівництва КМДА.

Нагадаємо, з бюджету Києва цього року за рахунок перерозподілу коштів виділять 400 тисяч гривень на проектні роботи з реконструкції чотирьох каскадних фонтанів у центрі столиці.

За матеріалами: Киевпресс

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня