Експерти інтернет-ринку назвали 2010-й роком помилок

2010 рік був роком помилок і плутанини, коли ми дізналися, що деякі великі гравці на інтернет-ринку теж помиляються, пише видання PaidContent.
Так, засновник Facebook Марк Цукерберг після конфлікту з налаштуваннями приватності в мережі заявив: “Ми втратили ринок… Ми зробили багато помилок”. Тим не менш, Facebook закінчує рік, захопивши велику територію соціальних мереж, додаючи обіцяну імітацію Fourthsquare, а його засновник став кіногероєм року і людиною року за версією журналу Time.

Google теж допустив накладки по темі приватності користувачів, ненавмисно збираючи дані людей з WiFi-роутерів при зборі інформації для проекту Street View. Але компанія також зробила і ряд стратегічних прорахунків в частині своїх продуктів, запускаючи і закриваючи соціальні комунікаційні програми, допускаючи помилки в стратегії для свого телефону Nexus One. Тепер Google відкладає ТБ-продукти і операційки, яким доведеться боротися.

У 2010 році найбільший страх президента Google Еріка Шмідта – те, що компанія не втримається в інноваційній колії – почав збуватися, пише PaidContent. Шмідт шукав способу перебудувати Google і зробити його більш схожим на стартапи. Але Google залишається компанією, що розвивається за рахунок поглинань, і в кінці 2010 року одне з найбільших поглинань з Groupon не відбулося. Видання зазначає: настав час поцікавитися, чи може Google бути чимось більшим, ніж пошуковик і рекламне агентство?

У той же час, Google продовжує бути найбільш успішним рекламним бізнесом, а його операційна система Android рухається в бік найефективніших ОС для смартфонів, відзначає PaidContent.

Навіть лідер технологічної галузі, компанія Apple випустила свій новий гаджет, iPhone 4, зі збоями в роботі, що викликало хвилю критики на адресу телефону. Однак нікому в голову не прийде, що скандал з iPhone4 смертельно ранить Apple, адже у компанії $50 млрд на рахунку в банку й iPhone, що стають обов`язковими серед власників смартфонів, пишуть експерти. Не кажучи вже про планшет iPad, випущений у цьому році, другу версію якого компанія представить в 2011-му. Експерти припускають, що цей рік може стати “ерою планшетів”.

PaidContent відзначає також нереалізовані проекти музичних ресурсів Spotify і Mog.

2010 рік був ослабленим після рецесії, коли багато хто з нас у цифровому, часто вразливому світі шкутильгали в бік загального майбутнього, яке здавалось консервативним і виснаженим, резюмує PaidContent.

Нагадаємо, нещодавно журнал Time опублікував список десяти найкращих гаджетів 2010 року.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня