Данилишин дав свідчення проти доньки Тимошенко – Піховшек

Данилишин дав свідчення проти доньки Тимошенко - ПіховшекПолітичний експерт, журналіст В`ячеслав Піховшек в ефірі 5 каналу повідомив, що згідно зі свідченнями екс-міністра економіки Богдана Данилишина, який заарештований в Чехії, Євгенія Карр (Тимошенко), дочка екс-прем`єра України Юлії Тимошенко, причетна до будівництва терміналу D в аеропорту Бориспіль.

“Екс-міністр Данилишин, який перебуває у в`язниці Панкрос в Празі, дав свідчення стосовно двох людей Ющенка щодо будівництва терміналу D (в аеропорту Бориспіль). Термінал D, як згадує він у цих свідченнях, – пов`язаний з Євгенією Тимошенко-Карр, його будівництво” – повідомив політичний експерт.

Нагадаємо, в серпні Данилишина було оголошено в міжнародний розшук за звинуваченням у завданні державі збитків на 13,9 млн гривень через державні закупівлі в одного учасника.

Інтерпол затримав Данилишина 19 жовтня в Чехії під час звернення за допомогою до лікувальної установи. Генпрокуратура України почала процедуру його екстрадиції.

Міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберг раніше підтвердив, що Данилишин попросив у Чехії політичний притулок.

Він був міністром в уряді Юлії Тимошенко з 2007 по 2010 роки.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня