Івано-Франківська організація Народної самооборони просить депутатів захистити Луценка

Івано-Франківська організація Народної самооборони просить депутатів захистити ЛуценкаІвано-Франківська обласна організація Народної самооборони просить депутатів місцевих рад області відреагувати на арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і стати на його захист.

“Ми просимо голову Івано-Франківської обласної ради, голів фракцій і народних обранців місцевих рад Прикарпаття відреагувати на наше звернення і включити це питання до порядку денного на найближчих сесіях, прийнявши щодо нього колегіальне рішення”, – наголошується в поширеному в четвер зверненні ради Івано-Франківської облорганізації Народної самооборони до депутатів і мешканців краю.

Івано-Франківська Народна самооборона вважає арешт Луценка “політичним замовленням і репресіями проти відомого опозиційного політика” і закликає “всі партії демократичного спрямування та свідомих, небайдужих громадян стати на захист демократії”.

Як повідомлялося раніше, Луценка затримали біля його будинку в неділю, 26 грудня.

27 грудня Печерський райсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту у зв`язку з тим, що “обвинувачений не з`являвся до слідчого, тим самим грубо порушив вимоги, передбачені підпискою про невиїзд”.

У Генеральній прокуратурі зазначили, що Луценкові і його водієві Леоніду Приступлюку 13 грудня висунуто остаточне звинувачення в розкраданні державного майна в особливо великому розмірі, а також перевищенні службових повноважень та використанні підроблених документів. Крім того, стосовно Луценка порушено ще одну кримінальну справу за частиною 3 статті 364 Кримінального кодексу України (перевищення влади і зловживання службовим становищем).

У вівторок стало відомо, що Луценка переведено із СІЗО СБУ до Лук`янівського СІЗО № 13.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня