Україна вивезла високозбагачений уран до Росії

Україна вивезла високозбагачений уран до РосіїУкраїна вивезла зі своєї території значну частину високозбагаченого урану в рамках домовленостей зі США, повідомив агентству директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

За його словами, 30 грудня спеціальним рейсом з Харкова до Москви було доставлено вантаж високозбагаченого урану з Харківського фізико-технічного інституту.

“Цим кроком Україна виконує свої зобов`язання, прийняті Президентом Віктором Януковичем у рамках домовленостей з президентом США Бараком Обамою про те, що до кінця 2010 року наша країна вивезе зі своєї території значну частину високозбагаченого урану”, – сказав О. Волошин.

Він додав, що в цій ситуації Президент, влада і дипломатія продемонстрували, що Україна “вміє не лише давати слово, але і його тримати”.

Як повідомлялося, 14 квітня в ході візиту Януковича до США були досягнуті домовленості про поступове вивезення з території України високозбагаченого урану з наданням їй фінансової і технічної допомоги. Було оголошено, що Україна готова позбутися високозбагаченого урану до 2012 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня