Тимошенко: Генпрокуратура фальсифікує мою справу за вказівкою Януковича

Тимошенко: Генпрокуратура фальсифікує мою справу за вказівкою ЯнуковичаЕкс-прем`єр України, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявляє, що матеріали досудового слідства стосовно неї сфальсифіковані за ініціативою Президента України Віктора Януковича.

Про це вона сказала журналістам після допиту в Генеральній прокуратурі України.

“Зайвий раз у мене була можливість сказати про те, що все досудове слідство було, по суті, сфальсифіковано. Не були проведені необхідні експертизи, не були зроблені всі необхідні слідчі дії, були проігноровані всі можливості опитати свідків. Не було зроблено те, що вони повинні робити за законом для того, щоб з`ясувати істину в справі. Тому можу твердо сказати, що справа фальсифікується, і на наступному етапі вони хочуть сфальсифікувати вирок суду”, – наголосила Тимошенко.

При цьому в неї немає ніяких сумнівів, що “цим процесом керує персонально Янукович”.

Тимошенко передала “привіт” Януковичу і зауважила, що, можливо, йому сьогодні весело святкувати новорічні свята в резиденції Гута на Прикарпатті.

“Хочу просто передати йому привіт … і сказати, що, можливо, йому сьогодні весело спостерігати, як невесело всій країні, можливо, йому сьогодні святково, тоді коли зовсім не святково більшості людей в нашій державі”, – додала екс-прем`єр.

“Це сумне і фальшиве для нього свято, також як і фальшиві всі його дії”, – сказала вона.

Лідер Батьківщини висловила надію, що 20-та річниця Незалежності буде присвячена тому, що народ України “звільнить Україну від тих людей, які Україну не люблять”.

“Я думаю, що такими багатогодинними допитами Янукович хотів похитнути мою позицію, намагався зламати мої цілі і мою впевненість, але я хочу сказати Віктору Федоровичу, що я – не Ви, і Ви – не я, бо зламати так просто це не вдасться”, – зазначила Тимошенко.

Як повідомлялося, сьогодні Тимошенко перебувала у слідчого протягом півтора години. Вчора ж лідер Батьківщини провела в Головному управлінні ГПУ з розслідування особливо важливих справ близько 11 годин. У прокуратурі заявили, що 30 грудня Тимошенко давала свідчення слідчому протягом двох годин, а решту часу “за власною ініціативою знайомилася з матеріалами справи і коментувала їх”. Однак, сама Тимошенко цю інформацію спростувала.

31 грудня в ГПУ повідомили, що Головне управління з розслідування особливо важливих справ закінчило досудове слідство у кримінальній справі проти Тимошенко. За даними ГПУ, Тимошенко висунуто остаточне обвинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки). Обвинуваченій у нецільовому використанні 180 млн і 200 млн євро, отриманих за Кіотським протоколом, і інших збитках державі – заявили про закінчення досудового слідства і надали для ознайомлення матеріали кримінальної справи. Сама Тимошенко зазначила, що ГПУ готова передати її справу до суду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня