Янукович привітав український народ з Новим роком

Янукович привітав український народ з Новим рокомПрезидент України Віктор Янукович обіцяє, що в Новому році буде створена основа благополуччя для всіх громадян України і для кожної української родини, але зазначає, що для цього доведеться багато працювати.

Ми створимо в наступаючому році основу благополуччя для кожної сім`ї і для кожної людини в Україні. 2011-й (рік) стане важливим кроком до благополуччя “, – заявив глава держави в новорічному привітанні до українського народу, заявляє його прес-служба в п`ятницю.
За словами Януковича, українці, як чесні та працьовиті люди, заслужили гідне життя, а у дітей має бути щасливе дитинство і радісне майбутнє.

Президент також зазначив, що старше покоління, яке створювало незалежність країни і створювало її багатство, також має право на те, “щоб осінь і зиму свого життя провести в атмосфері тепла, поваги, достатку”.

Разом з тим, глава держави пообіцяв “багато роботи в новому році” для досягнення економічних успіхів у країні. Він наголосив, що економічні перетворення “не будуть відбуватися швидко і просто”.

“Навіть у новорічну ніч не маю права розповідати казку. Скажу, як є: буде в нас багато роботи. Але в нас є і багато енергії. У нас багато віри в нашу державу, у нас багато надій у свої сили і на божу допомогу” , – наголосив Віктор Янукович.

“І з цим ми йдемо в Новий рік. І з цим ми знову переможемо і будемо щасливі”, – заявив Президент.

У своєму привітанні він назвав 2010 непростим, але щасливим. “Нам вдалося основне – переламати ситуацію, перебороти безнадію”, – резюмував Янукович.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня