У Черкасах четверо чоловіків побили австрійця через розбиту пляшку горілки

У Черкасах четверо чоловіків побили австрійця через розбиту пляшку горілкиСпівробітники патрульно-постової служби головного управління Міністерства внутрішніх справ у Черкаській області 30 грудня затримали 4 підозрюваних у побитті громадянина Австрії через розбиту пляшку горілки в Черкасах.

Про це йдеться в повідомленні відділу зі зв`язків з громадськістю УМВС в Черкаській області.

За даними міліції, австрієць, який приїхав до Черкас на святкування Нового року до родичів дружини, вирішив купити продуктів до святкового столу в найближчому до будинку супермаркеті.

У дверях супермаркету з ним зіткнулися четверо 22-річних хлопців у стані алкогольного сп`яніння, один з яких ніс пляшку горілки.

Пляшка розбилася, а молоді люди вирішили, що в цьому винен громадянин Австрії. Хлопці виштовхали його на вулицю і почали наносити удари.

Бійку припинили співробітники ППС. Потерпілому було надано першу медичну допомогу. Підозрюваних у його побитті затримано.

Міліціонерам довелося викликати перекладача, оскільки австрієць не володіє ні українською, ані російською мовами.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Як повідомлялося, апеляційний суд Запорізької області виніс обвинувальний вирок трьом мешканцям області, які побили до смерті співробітника міліції за те, що він попросив їх припинити хуліганські дії.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня