Сьогодні відкриють годинник на Майдані Незалежності

Сьогодні відкриють годинник на Майдані НезалежностіКияни та гості міста тепер зможуть відстежувати час, календар, прогноз погоди, курси валют і навіть новини країни, повідомляють Подробиці.

Крім того, світлодіодні екрани працюють у цифровому режимі, їх можна буде вмикати через інтернет з будь-якої точки світу. Особливою гордістю керівники проекту називають звукову систему нового годинника. Щогодини протягом дня вони будуть відтворювати Гімн України та пісню Києве мій.

Точність часу на новому годиннику збираються звіряти кожну секунду. Стандартні два кольори змінять на 48 мільйонів відтінків.

Вже сьогодні відбудеться другий офіційний запуск годинника над Майданом. Ближче до опівночі він відраховуватиме час до нового року, а кульмінацією стане привітання українців зі святом трьома мовами: українською, російською та англійською.

У листопаді в Києві на Майдані Незалежності почалася реконструкція годинника, встановленого на даху Будинку профспілок. Один з головних символів Києва почали розбирати зсередини.

За матеріалами: Подробиці

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня