Литвин звернувся до народу

Литвин звернувся до народуГолова Верховної Ради України Володимир Литвин висловив надію на консолідацію влади, відповідальність політиків і політичних сил, порозуміння і примирення в суспільстві у 2011 році.

“(Виникає) постійна і нагальна необхідність в консолідації влади, відповідальності політиків і політичних сил, злагоди і взаєморозуміння в суспільстві. У цьому вирішальна передумова реалізації Україною свого історичного шансу. У цьому запорука оплати рахунку, який висуває нам епоха. Сподіваюся і вірю, що 2011-й буде роком усвідомлення критичної важливості таких імперативів епохи. А відповідно – конкретної, усвідомленої і систематичної роботи”, – йдеться у новорічному зверненні спікера українського парламенту до народу.

Литвин наголосив, що сьогоднішнє і майбутнє повинні виростати з поваги до пережитого і будуватися на винесених з нього уроках.

“Рік, що минає, і все стартове десятиліття 21 століття увійдуть помітними сторінками в хроніки створення оновленої, демократичної та економічно розвинутої України. Однак, є й незаперечне розуміння того, що зробити можна було більше, краще, а нерідко по-іншому. Занадто багато сил і часу витрачено на цілі та дії, які не додали позитиву ні державі, ані умовам життя людей”, – додав глава Ради.

Литвин побажав, щоб 2011 пройшов для українців під творчим знаком і приніс їм здоров`я і успіхи.

Нагадаємо, раніше голова Ради розповів, що хоче зустріти Новий рік і Різдво Христове з родиною в Карпатах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня