Сьогодні метро працюватиме довше

Сьогодні метро працюватиме довшеУ зв`язку з проведенням новорічних заходів у ніч з 31 грудня на 1 січня влада продовжить роботу київського метро до 03:30.

Як повідомляє прес-служба міськадміністрації, Київському метрополітену доручено з 20:00 31 грудня збільшити кількість пар потягів на лініях метрополітену.

Також збільшити кількість пар потягів на лініях метрополітену планується 7 січня під час проведення заходів на Майдані Незалежності і з 13:00 19 січня і до закінчення заходів у Парку культури і відпочинку Гідропарк.

Київміськадміністрація зазначає, що Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ у Києві доручено посилити охорону порядку і безпеки в районах станцій метро Либідська, Петрівка, Святошин, Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Хрещатик, Майдан Незалежності і Площа Льва Толстого.

Крім того, влада вирішила продовжити роботу автобусних, тролейбусних і трамвайних маршрутів у ніч з 31 грудня 2010 на 1 січня 2011 року до 4:30. Рух окремих маршрутів громадського транспорту буде організовано і після 4:30.

Комунальному підприємству Київпастранс доручено з 20:00 31 грудня збільшити кількість рухомого складу на маршрутах громадського транспорту.

Крім того, збільшити кількість рухомого складу на маршрутах планується 7 січня під час проведення заходів на Майдані Незалежності і з 13:00 19 січня і до закінчення заходів у Парку культури і відпочинку Гідропарк.

Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ у Києві доручено посилити охорону порядку і безпеки дорожнього руху з 20:00 31 грудня на всіх маршрутах міського транспорту загального користування.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня