Влада Білорусі звільнила затриманих під час заворушень у Мінську українців

Влада Білорусі звільнила затриманих під час заворушень у Мінську українцівБілоруська влада звільнила двох українців, затриманих у Мінську під час несанкціонованої акції опозиції після президентських виборів.

У МЗС заявили, що громадяни України звільнені завдяки активній роботі МЗС України та дипломатичного відомства України в Білорусі.

Крім того, директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин зазначив, що українські дипломати, а особливо співробітники консульської служби “можуть зустрічати Новий рік з відчуттям виконаного боргу”.

За його словами, в 2010 році звільнено більшість моряків, які перебували в полоні у піратів, на батьківщину повернулися двоє засуджених громадян України у Венесуелі, а також відпрацьована система допомоги туристам у разі банкрутства туроператорів. “Ми в цілому входимо в Новий рік з ефективним інструментарієм захисту інтересів українців за кордоном”, – підсумував Волошин.

Нагадаємо, 19 грудня в Білорусі відбулися президентські вибори, на яких, згідно з постановою ЦВК, переміг Олександр Лукашенко. Після голосування в Мінську відбувся багатотисячний мітинг, в ході якого було затримано 639 осіб, у тому числі двох українців. Після цього МЗС України зажадало від влади Білорусі негайно звільнити затриманих у Мінську українців.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня