У новорічну ніч понад 2200 військових охоронятимуть повітряні кордони України

У новорічну ніч понад 2200 військових охоронятимуть повітряні кордони УкраїниУ новорічну ніч повітряний кордон України будуть охороняти понад 2200 військовослужбовців, які чергуватимуть на командних пунктах і пунктах управління, у складі чергових ланок, а також близько 400 одиниць озброєнь і військової техніки частин протиповітряної оборони Повітряних сил Збройних сил України.

Про це повідомили в прес-службі Повітряних сил Збройних сил України.

Згідно з повідомленням, для протидії проявам повітряного тероризму та контролю за порядком використання повітряного простору організовано і здійснюється постійна взаємодія пунктів управління чергових сил і суб`єктів боротьби з тероризмом, у тому числі з Антитерористичним центром при Службі безпеки України, Управлінням державної охорони та державними органами, які здійснюють обслуговування повітряного простору України.

Черговими силами з протиповітряної оборони держави здійснюється постійний контроль порядку використання повітряного простору. У середньому за добу ними супроводжується більш ніж 1300 повітряних цілей.

Керівництво та управління черговими силами з протиповітряної оборони держави здійснюється з командного центру Повітряних сил ЗС України. Цілодобово тут несе службу чергова зміна військовослужбовців, якою керує оперативний черговий. У Новорічну ніч на бойовому посту спокій українських громадян буде охороняти чергова зміна на чолі з полковником Андрієм Ткачуком.

Усього протягом 2010 року черговими силами з протиповітряної оборони держави виявлено та забезпечено контроль польотів над територією та поблизу державного кордону України понад 500 тисяч повітряних суден.

З початку 2010 року особовим складом чергових бойових обслуговувань Повітряних сил Збройних сил України виявлено та припинено 18 порушень правил використання повітряного простору. Порушень державного кордону в повітряному просторі зафіксовано не було.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня